Täby Brandskyddsteknik

  • Kontakta oss

firefire

Passivt brandskydd

Brandskyddsisolering | Brandskyddsmålning | Brandtätning

Försäljning/Kalkyl

Tony_120x120
Tony Rangemo
Telefon: +46 70 792 68 86
E-post: tony.rangemo@tbt.se

Försäljning/Kalkyl

Thomas-Wallen

Thomas Wallèn
Telefon: +46 70 147 86 68
E-post: thomas.wallen@tbt.se

Arbetsledning

Peter-Ahlen

Peter Ahlèn Pappaledig
Telefon: +46 70 962 02 81
E-post: peter.ahlen@tbt.se

Arbetsledning

Gurcan-Sari

Gurcan Sari
Telefon: +46 70 962 46 02
E-post: gurcan.sari@tbt.se

Arbetsledning

Henrik-Joelsson_120x120

Henrik Joelsson
Telefon: +46 72 228 82 08
E-post: henrik.joelsson@tbt.se

Arbetsledning

Marcus Arencranz
Telefon: +46 73 048 68 32
E-post: marcus.arencranz@tbt.se

extinguisher

Aktivt brandskydd

Brandmaterial | Service | SBA | Utbildningar

Stefan-Jahr

Stefan Jahr
Telefon: +46 70 962 14 47
E-post: stefan.jahr@tbt.se

John Schoultze
Telefon: +46 70 243 43 61
E-post: john.schoultze@tbt.se

tunnel-17

Tunnelprojekt

Försäljning/Kalkyl

konrad-120x120

Konrad Aurin
Telefon: +49 16 225 11 468
E-post: konrad.aurin@tbt.se

Projektingenjör

karolina-240

Karolína Harmachová
Telefon: +46 70 792 03 60
E-post: karolina.harmachova@tbt.se

Projektingenjör

Esra Bas
Telefon: +46 70 792 78 14
E-post: esra.bas@tbt.se

kugge-21

Administration

HR

Helen2_120x120

Helén Ljungmark
E-post: helen.ljungmark@tbt.se

Ekonomi

Ann Sundstrand
E-post: ann.sundstrand@tbt.se

Kvalitè och Miljö

Arne Holm
Telefon: +46 72 212 12 34
E-post: arne.holm@tbt.se

user-23

VD

user-23

COO Brandslangen AB

patrik-240

Patrik Ljungmark
E-post: patrik.ljungmark@tbt.se

Amir Tatarevic
E-post: amir.tatarevic@tbt.se

Täby Brandskyddsteknik…Vad kan jag hjälpa dig med idag?

Står du inför eller i början av ett byggprojekt, och vill undvika kostsamma fel och förseningar längre fram? Då är det smart att ta reda på exakt vilka lagar och regler som gäller idag. Och vad man bör tänka på för att det ska bli rätt från början. Ring någon av våra kontaktpersoner ovan, eller skicka in kontaktformuläret nedan, så kontaktar vi dig.

Objekt

Produktområde

Nyheter

Kv. Linaberg 19

Stockholmshem fortsätter att utveckla Brommas nya stadsdel Mariehäll med fler bostäder i kvarteret Linaberg 19. Nära natur, service och kollektivtrafik… Läs mer

Hangar 5

Intill Bromma flygplats och handelsområdet Bromma Blocks har Stockholms stad beslutat att omvandla ett gammalt industriområde till en ny levande… Läs mer

Nya servicebilar

Igår levererades en uppgradering av vår bilpark, 8 st. nya Opel Combo ska rulla som servicebilar.

Villa Magnolia

Constrera bygger Villa Magnolia, ett nytt vård- och omsorgsboende med en spännande arkitektur, byggnaden blir fem våningar hög och ska… Läs mer

© TÄBY BRANDSKYDDSTEKNIK AB 2020